Новости футболаСписок новостей

Украинская Мрия-2006 стала победителем Кубка чемпионов мира 2023

Упс!
01.10.23, 21:31
Українська команда «Мрія-2006» стала переможцем жіночого Кубка чемпіонів світу 2023 з пляжного футболу, який проходив в Італії.
Підопічні Юрія Клименка дійшли до фіналу турніру, перегравши по ходу змагань у груповому раунді нідерландську BSZ Ladies і сальвадорську Barra de Santiago, а в півфіналі – японську Lazo Apego.
Українки вийшли до півфіналу змагань як переможниці групи С. Там до них долучилися переможці груп А і В, італійська Cagliari та японська Lazo Apego відповідно, і бразильська Sao Pedro як найкраща друга команда з усіх груп.
1 жовтня у фіналі «Мрія-2006» зійшлася з бразильською Sao Pedro. Українки чудово провели поєдинок, не знітилися, коли пропустили м'яч на 4-й хвилині, і ще до закінчення першого періоду вийшли вперед. Відзначилися Юлія Костюк та Пауліна Беднарська.
У другій 12-хвилинці Анастасія Кліпаченко збільшила перевагу нашої команди, а в третій Ірина Дубицька забила четвертий м'яч у ворота бразилійок. Потім суперниці обмінялися голами, причому відзначилася Юлія Дехтяр. Під завісу матчу Sao Pedro забила ще раз, але на загальний результат це не вплинуло.
У підсумку 5:3 – перемога «Мрії-2006». Українські дівчата стали переможницями жіночого Куба чемпіонів світу 2023.
Пляжний футбол. Кубок чемпіонів світу 2023. Жіночий турнір
Група С
1/2 фіналу
Фінал, 01.10.2023
Мрія-2006» (Україна) – Sao Pedro (Бразилія) – 5:3
Голи: Костюк (6), Беднарська (9), Кліпаченко (22), Дубицька (28), Дехтяр (32) – Маяра (4), Таї (31, 35).
Мрія-2006: Терех, Беднарська, Шпера, Воловенко, Дубицька, Костюк, Дехтяр, Випасняк, Кліпаченко, Тихонова, Кирильчук.
Попередження: Воловенко (27) – Чечилія (21).