Наверх
Новости футбола Список новостей
Язык интерфейса

Нагорняк уговорил опытного украинца перебраться в Эпицентр

Епіцентр, Артем, Позитивні
21.06.26, 13:00
Досвідчений український півзахисник Артем Козак розповів, чому вирішив підписати контракт з ФК Епіцентр, заговоривши про Сергія Нагорняка.
— Артеме, ви стали гравцем Епіцентра. Які перші емоції після підписання контракту і як сприймаєте цей новий етап у кар’єрі?
— Позитивні емоції. Я щасливий опинитися тут і з нетерпінням чекаю на матчі чемпіонату.
— Як виник варіант з Епіцентром? Хто першим вийшов на контакт і чи вже говорили з вами про вашу роль у команді?
— Зі мною зв’язалися представники Епіцентра. Я поговорив із головним тренером. Він запитав, чи мені цікаво попрацювати з ними, – сказав Артем.
Комментарии (0)
Чтобы добавить комментарий, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Комментариев пока нет
На главную